Persian
English
Kurdish
FA
ورود به حساب کاربری
ثبت نام
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
0
ورود به حساب کاربری
ثبت نام
FA
Persian
English
Kurdish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
انفجار ورژن ۲
انفجار رویال (بازی جدید)
پوپ
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
فرم پیش بینی
سیستم
تومان
0
تومان
0
در صورت تغییر ضریب فرم پیش بینی ثبت شود
پاک کردن
شرطبندی
ورزش ها
فوتبال
(۳۴۴)
بسکتبال
(۱۱۵)
والیبال
(۳۳)
تنیس
(۱۵۹)
بیسبال
(۳۷)
هاکی روی یخ
(۱۳)
هندبال
(۳۷)
اسنوکر
(۲)
پینگ پونگ
(۲۳۹)
کریکت
(۱۵)
دارت
(۳۵)
بلیارد
(۵)
لیگ فوتبال استرالیایی
(۱)
فوتسال
(۹)
بدمینتون
(۹)
اسکواش
(۲)
لیگ آف لجندز (League of Legend)
(۱)
بازی کالاف دیوتی
(۱)
روز ها
جمعه
شنبه
Czech Republic
Pro League
میزبان
مساوی
میهمان
Jiri Ruzicka
-
Michal Regner
۰۲:۰۰
...
...
...
Simon Kadavy
-
Dominik Kuzma
۰۲:۰۰
...
...
...
Jiri Louda
-
Rostyslav Kliucuk
۰۲:۳۰
...
...
...
Ales Hlawatschke
-
Tomas Franek
۰۲:۳۰
...
...
...
Jan Sucharda
-
Simon Kadavy
۰۳:۰۰
...
...
...
Turek Tomas
-
Jiri Ruzicka
۰۳:۰۰
...
...
...
Rostyslav Kliucuk
-
Michal Regner
۰۳:۳۰
...
...
...
Tomas Franek
-
Dominik Kuzma
۰۳:۳۰
...
...
...
Jiri Louda
-
Jiri Ruzicka
۰۴:۰۰
...
...
...
Ales Hlawatschke
-
Simon Kadavy
۰۴:۰۰
...
...
...
Dominik Kuzma
-
Jan Sucharda
۰۴:۳۰
...
...
...
Michal Regner
-
Turek Tomas
۰۴:۳۰
...
...
...
Jiri Ruzicka
-
Rostyslav Kliucuk
۰۵:۰۰
...
...
...
Simon Kadavy
-
Tomas Franek
۰۵:۰۰
...
...
...
Michal Regner
-
Jiri Louda
۰۵:۳۰
...
...
...
Dominik Kuzma
-
Ales Hlawatschke
۰۵:۳۰
...
...
...
Tomas Franek
-
Jan Sucharda
۰۶:۰۰
...
...
...
Vladimir Cermak
-
Jaroslav Prokupek
۰۹:۳۰
...
...
...
Josef Vanek
-
Vitezslav Malina
۰۹:۳۰
...
...
...
Radim Uhlar
-
Oldrich Vrtal
۰۹:۳۰
...
...
...
Lukas Malek
-
Tomas Andrle
۰۹:۳۰
...
...
...
Daniel Kouble
-
Kostal Marek
۱۰:۰۰
...
...
...
Gunar Krauter
-
Josef Belovsky
۱۰:۰۰
...
...
...
Patrik Marsalek
-
Ondrej Kus
۱۰:۰۰
...
...
...
Pavel Chvatal
-
Vlastimil Kaisler
۱۰:۰۰
...
...
...
Tomas Andrle
-
Gunar Krauter
۱۰:۳۰
...
...
...
Jaroslav Prokupek
-
Daniel Kouble
۱۰:۳۰
...
...
...
Oldrich Vrtal
-
Patrik Marsalek
۱۰:۳۰
...
...
...
Vitezslav Malina
-
Pavel Chvatal
۱۰:۳۰
...
...
...
Josef Belovsky
-
Lukas Malek
۱۱:۰۰
...
...
...
Ondrej Kus
-
Radim Uhlar
۱۱:۰۰
...
...
...
Kostal Marek
-
Vladimir Cermak
۱۱:۰۰
...
...
...
Vlastimil Kaisler
-
Josef Vanek
۱۱:۰۰
...
...
...
Vladimir Cermak
-
Daniel Kouble
۱۱:۳۰
...
...
...
Lukas Malek
-
Gunar Krauter
۱۱:۳۰
...
...
...
Radim Uhlar
-
Patrik Marsalek
۱۱:۳۰
...
...
...
Josef Vanek
-
Pavel Chvatal
۱۱:۳۰
...
...
...
Tomas Andrle
-
Josef Belovsky
۱۲:۰۰
...
...
...
Jaroslav Prokupek
-
Kostal Marek
۱۲:۰۰
...
...
...
Vitezslav Malina
-
Vlastimil Kaisler
۱۲:۰۰
...
...
...
Oldrich Vrtal
-
Ondrej Kus
۱۲:۰۰
...
...
...
Miroslav Skola
-
Plachy Jiri
۱۳:۳۰
...
...
...
Tomas Regner
-
Ludek Madle
۱۳:۳۰
...
...
...
Lukas Krupnik Jnr
-
Dusan Stusek
۱۳:۳۰
...
...
...
Vaclav Kosar
-
Petr Serak
۱۴:۰۰
...
...
...
Adolf Huttl
-
Marek Blejchar
۱۴:۰۰
...
...
...
Ondrej Pros
-
Jiri Karnik
۱۴:۰۰
...
...
...
Plachy Jiri
-
Vladimir Cermak
۱۴:۳۰
...
...
...
Ludek Madle
-
Vaclav Kosar
۱۴:۳۰
...
...
...
Dusan Stusek
-
Adolf Huttl
۱۴:۳۰
...
...
...
Zdenek Zikmunda
-
Ondrej Pros
۱۴:۳۰
...
...
...
Jaroslav Prokupek
-
Miroslav Skola
۱۵:۰۰
...
...
...
Marek Blejchar
-
Lukas Krupnik Jnr
۱۵:۰۰
...
...
...
Petr Serak
-
Tomas Regner
۱۵:۰۰
...
...
...
Jiri Karnik
-
Jaroslav Kepka
۱۵:۰۰
...
...
...
Miroslav Skola
-
Vladimir Cermak
۱۵:۳۰
...
...
...
Jaroslav Kepka
-
Ondrej Pros
۱۵:۳۰
...
...
...
Tomas Regner
-
Vaclav Kosar
۱۵:۳۰
...
...
...
Lukas Krupnik Jnr
-
Adolf Huttl
۱۵:۳۰
...
...
...
Dusan Stusek
-
Marek Blejchar
۱۶:۰۰
...
...
...
Plachy Jiri
-
Jaroslav Prokupek
۱۶:۰۰
...
...
...
Ludek Madle
-
Petr Serak
۱۶:۰۰
...
...
...
Zdenek Zikmunda
-
Jiri Karnik
۱۶:۰۰
...
...
...
Martin Bohac
-
Martin Nypl
۱۷:۳۰
...
...
...
Miroslav Nechas
-
Ludek Pelikan
۱۷:۳۰
...
...
...
Miroslav Janca
-
Radomir Revay
۱۷:۳۰
...
...
...
Petr Holik
-
Slavomir Kollner
۱۷:۳۰
...
...
...
Jaroslav Bernat
-
Jiri Machart
۱۸:۰۰
...
...
...
Vlastimil Svatos
-
Jan Brozek Snr
۱۸:۰۰
...
...
...
Jonas Rak
-
Antonin Baros
۱۸:۰۰
...
...
...
Martin Zizka
-
Jiri Pechacek
۱۸:۰۰
...
...
...
Martin Nypl
-
Vlastimil Svatos
۱۸:۳۰
...
...
...
Ludek Pelikan
-
Martin Zizka
۱۸:۳۰
...
...
...
Slavomir Kollner
-
Jaroslav Bernat
۱۸:۳۰
...
...
...
Radomir Revay
-
Jonas Rak
۱۸:۳۰
...
...
...
Jan Brozek Snr
-
Martin Bohac
۱۹:۰۰
...
...
...
Jiri Machart
-
Petr Holik
۱۹:۰۰
...
...
...
Antonin Baros
-
Miroslav Janca
۱۹:۰۰
...
...
...
Jiri Pechacek
-
Miroslav Nechas
۱۹:۰۰
...
...
...
Martin Bohac
-
Vlastimil Svatos
۱۹:۳۰
...
...
...
Petr Holik
-
Jaroslav Bernat
۱۹:۳۰
...
...
...
Miroslav Nechas
-
Martin Zizka
۱۹:۳۰
...
...
...
Miroslav Janca
-
Jonas Rak
۱۹:۳۰
...
...
...
Martin Nypl
-
Jan Brozek Snr
۲۰:۰۰
...
...
...
Slavomir Kollner
-
Jiri Machart
۲۰:۰۰
...
...
...
Ludek Pelikan
-
Jiri Pechacek
۲۰:۰۰
...
...
...
Radomir Revay
-
Antonin Baros
۲۰:۰۰
...
...
...
Koubek Vojtech
-
Ondrej Novak
۲۱:۳۰
...
...
...
Jakub Hradecky
-
Tonar Lukas
۲۱:۳۰
...
...
...
Pavel Wawrosz
-
Petr Vicherek
۲۱:۳۰
...
...
...
Martin Cvecek
-
Radim Jaros
۲۱:۳۰
...
...
...
Tomas Postelt
-
Turek Tomas
۲۲:۰۰
...
...
...
Jaroslav Bresky
-
Vladimir Postelt
۲۲:۰۰
...
...
...
Marek Cejka
-
Tomas Pelikan
۲۲:۰۰
...
...
...
Miroslav Janca
-
Martin Biolek
۲۲:۰۰
...
...
...
Ondrej Novak
-
Tomas Postelt
۲۲:۳۰
...
...
...
Petr Vicherek
-
Miroslav Janca
۲۲:۳۰
...
...
...
Tonar Lukas
-
Jaroslav Bresky
۲۲:۳۰
...
...
...
Radim Jaros
-
Marek Cejka
۲۲:۳۰
...
...
...
Turek Tomas
-
Koubek Vojtech
۲۳:۰۰
...
...
...
Martin Biolek
-
Pavel Wawrosz
۲۳:۰۰
...
...
...
Tomas Pelikan
-
Martin Cvecek
۲۳:۰۰
...
...
...
Martin Cvecek
-
Marek Cejka
۲۳:۳۰
...
...
...
Koubek Vojtech
-
Tomas Postelt
۲۳:۳۰
...
...
...
Jakub Hradecky
-
Jaroslav Bresky
۲۳:۳۰
...
...
...
Pavel Wawrosz
-
Miroslav Janca
۲۳:۳۰
...
...
...
Russia
Liga Pro
میزبان
مساوی
میهمان
Surikov Viacheslav
-
Valery Kutin
۱۲:۴۵
...
...
...
Damir Bedretdinov
-
Andrei Khanevskii
۲۱:۰۰
...
...
...
Viktor Kalachev
-
Oleg Popov
۰۲:۰۰
...
...
...
Anatoly Ilin
-
Mikhail Reznikov
۰۲:۱۵
...
...
...
Oleg Kharlakin
-
Dmitriy Kugurushev
۰۲:۱۵
...
...
...
Sergey Lanovenko
-
Ivan Pandur
۰۲:۳۰
...
...
...
Vladimir Eremin
-
Nikita Lyfenko
۰۲:۴۵
...
...
...
Sergey Muslikov
-
Nikita Mareev
۰۲:۴۵
...
...
...
Oleg Popov
-
Dmitry Tikhnenko
۰۳:۰۰
...
...
...
Mikhail Reznikov
-
Andrey Artemov
۰۳:۱۵
...
...
...
Ivan Pandur
-
Viktor Kalachev
۰۳:۳۰
...
...
...
Nikita Lyfenko
-
Anatoly Ilin
۰۳:۴۵
...
...
...
Nikita Mareev
-
Oleg Kharlakin
۰۳:۴۵
...
...
...
Oleg Popov
-
Sergey Lanovenko
۰۴:۰۰
...
...
...
Mikhail Reznikov
-
Vladimir Eremin
۰۴:۱۵
...
...
...
Dmitriy Kugurushev
-
Sergey Muslikov
۰۴:۱۵
...
...
...
Viktor Kalachev
-
Dmitry Tikhnenko
۰۴:۳۰
...
...
...
Valeriy Zanev
-
Evgenii Plotnikov
۰۸:۰۰
...
...
...
Sergey Martyukhin
-
Yuri Gavrilov
۰۸:۱۵
...
...
...
Gennady Karpovkin
-
Andrei Khanevskii
۰۸:۱۵
...
...
...
Viktor Rakhmanovskii
-
Evgeny Glazun
۰۸:۳۰
...
...
...
Yaroslav Troyanov
-
Ilya Konashkov
۰۸:۴۵
...
...
...
Anton Skoblov
-
Oleg Borisovich Manuylov
۰۸:۴۵
...
...
...
Andrei Bokov
-
Dmitry Petrochenko
۰۹:۰۰
...
...
...
Yuri Gavrilov
-
Yaroslav Troyanov
۰۹:۱۵
...
...
...
Andrei Khanevskii
-
Anton Skoblov
۰۹:۱۵
...
...
...
Vasilevskiy Kirill
-
Valeriy Zanev
۰۹:۳۰
...
...
...
Evgeny Glazun
-
Andrei Bokov
۰۹:۳۰
...
...
...
Ilya Konashkov
-
Sergey Martyukhin
۰۹:۴۵
...
...
...
Oleg Borisovich Manuylov
-
Gennady Karpovkin
۰۹:۴۵
...
...
...
Dmitry Petrochenko
-
Viktor Rakhmanovskii
۱۰:۰۰
...
...
...
Sergey Martyukhin
-
Yaroslav Troyanov
۱۰:۱۵
...
...
...
Gennady Karpovkin
-
Anton Skoblov
۱۰:۱۵
...
...
...
Evgenii Plotnikov
-
Vasilevskiy Kirill
۱۰:۳۰
...
...
...
Viktor Rakhmanovskii
-
Andrei Bokov
۱۰:۳۰
...
...
...
Yuri Gavrilov
-
Ilya Konashkov
۱۰:۴۵
...
...
...
Andrei Khanevskii
-
Oleg Borisovich Manuylov
۱۰:۴۵
...
...
...
Evgeny Glazun
-
Dmitry Petrochenko
۱۱:۰۰
...
...
...
Nikita Bespalov
-
Aleksey Kazakov
۱۲:۱۵
...
...
...
Dmitry Bogdanov
-
Ilya Novikov
۱۲:۱۵
...
...
...
Denis Molodtsov
-
Viktor Kalachev
۱۲:۴۵
...
...
...
Timur Molchanov
-
Konstantin Bystrushkin
۱۳:۰۰
...
...
...
Aleksey Kazakov
-
Surikov Viacheslav
۱۳:۱۵
...
...
...
Ilya Novikov
-
Denis Molodtsov
۱۳:۱۵
...
...
...
Valery Kutin
-
Nikita Bespalov
۱۳:۴۵
...
...
...
Viktor Kalachev
-
Dmitry Bogdanov
۱۳:۴۵
...
...
...
Konstantin Bystrushkin
-
Andrey Artemov
۱۴:۰۰
...
...
...
Dmitry Bogdanov
-
Denis Molodtsov
۱۴:۱۵
...
...
...
Andrey Artemov
-
Timur Molchanov
۱۴:۳۰
...
...
...
Aleksey Kazakov
-
Valery Kutin
۱۴:۴۵
...
...
...
Ilya Novikov
-
Viktor Kalachev
۱۴:۴۵
...
...
...
Yuriy Krivenkiy
-
Alexander Kolmin
۱۶:۰۰
...
...
...
Stanislav Kaplan
-
Igor Matveev
۱۶:۱۵
...
...
...
Oleg Shutov
-
Vasilevskiy Kirill
۱۶:۱۵
...
...
...
Orlov Oleg
-
Andrey Yakovlev
۱۶:۳۰
...
...
...
Grigorii Zhukov
-
Oleg Kutuzov
۱۶:۳۰
...
...
...
Dmitrii Pishchuk
-
Anatoly Batalov
۱۶:۴۵
...
...
...
Yurii Khaperskii
-
Yuri Dvornichenko
۱۶:۴۵
...
...
...
Alexander Kolmin
-
Orlov Oleg
۱۷:۰۰
...
...
...
Igor Abelmasov
-
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱۷:۰۰
...
...
...
Igor Matveev
-
Dmitrii Pishchuk
۱۷:۱۵
...
...
...
Vasilevskiy Kirill
-
Yurii Khaperskii
۱۷:۱۵
...
...
...
Andrey Yakovlev
-
Yuriy Krivenkiy
۱۷:۳۰
...
...
...
Oleg Kutuzov
-
Igor Abelmasov
۱۷:۳۰
...
...
...
Anatoly Batalov
-
Stanislav Kaplan
۱۷:۴۵
...
...
...
Yuri Dvornichenko
-
Oleg Shutov
۱۷:۴۵
...
...
...
Yuriy Krivenkiy
-
Orlov Oleg
۱۸:۰۰
...
...
...
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
-
Grigorii Zhukov
۱۸:۰۰
...
...
...
Stanislav Kaplan
-
Dmitrii Pishchuk
۱۸:۱۵
...
...
...
Oleg Shutov
-
Yurii Khaperskii
۱۸:۱۵
...
...
...
Alexander Kolmin
-
Andrey Yakovlev
۱۸:۳۰
...
...
...
Grigorii Zhukov
-
Igor Abelmasov
۱۸:۳۰
...
...
...
Igor Matveev
-
Anatoly Batalov
۱۸:۴۵
...
...
...
Vasilevskiy Kirill
-
Yuri Dvornichenko
۱۸:۴۵
...
...
...
Oleg Kutuzov
-
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱۹:۰۰
...
...
...
Denis Ivanov
-
Kuznetsov Alexey
۲۰:۱۵
...
...
...
Kirill Puzankov
-
Alexander Chenstov
۲۰:۱۵
...
...
...
Aleksey Shershnev
-
Mikhail Gusev
۲۰:۳۰
...
...
...
Taras Kononenko
-
Anton Skoblov
۲۰:۳۰
...
...
...
Alexander Zhelubenkov
-
Aleksandr Ivanovich Frolov
۲۰:۳۵
...
...
...
Ivan Soldatov
-
Ivan Afanasiyev
۲۰:۴۵
...
...
...
Evgeny Grishaev
-
Sergey Martyukhin
۲۱:۰۰
...
...
...
Kuznetsov Alexey
-
Ivan Soldatov
۲۱:۱۵
...
...
...
Alexander Chenstov
-
Alexander Zhelubenkov
۲۱:۱۵
...
...
...
Mikhail Gusev
-
Aleksandr Kruglov
۲۱:۳۰
...
...
...
Fedor Chernoskulov
-
Evgeny Grishaev
۲۱:۳۰
...
...
...
Anton Skoblov
-
Damir Bedretdinov
۲۱:۳۰
...
...
...
Aleksandr Ivanovich Frolov
-
Kirill Puzankov
۲۱:۳۵
...
...
...
Ivan Afanasiyev
-
Denis Ivanov
۲۱:۴۵
...
...
...
Aleksandr Kruglov
-
Aleksey Shershnev
۲۲:۰۰
...
...
...
Andrei Khanevskii
-
Taras Kononenko
۲۲:۰۰
...
...
...
Kirill Puzankov
-
Alexander Zhelubenkov
۲۲:۱۵
...
...
...
Ilya Konashkov
-
Evgeny Grishaev
۲۲:۳۰
...
...
...
Taras Kononenko
-
Damir Bedretdinov
۲۲:۳۰
...
...
...
Alexander Chenstov
-
Aleksandr Ivanovich Frolov
۲۲:۳۵
...
...
...
Kuznetsov Alexey
-
Ivan Afanasiyev
۲۲:۴۵
...
...
...
Fedor Chernoskulov
-
Sergey Martyukhin
۲۳:۰۰
...
...
...
Anton Skoblov
-
Andrei Khanevskii
۲۳:۰۰
...
...
...
Europe
TT Elite Series
میزبان
مساوی
میهمان
Kacper Slawinski
-
Jaroslaw Rolak
۰۱:۵۰
...
...
...
Adrian Wiecek
-
Jakub Witkowski
۰۲:۱۰
...
...
...
Jakub Grzegorczyk
-
Wisniewski Bartlomiej
۰۲:۱۵
...
...
...
Krystian Kolodziej
-
Balcerzak Marcin
۰۲:۳۵
...
...
...
Blazej Szczepanek
-
Kaczmarek Jakub
۰۲:۴۰
...
...
...
Blazej Szczepanek
-
Jakub Grzegorczyk
۰۳:۵۵
...
...
...
Jaroslaw Rolak
-
Kaczmarek Jakub
۰۴:۲۰
...
...
...
Jakub Grzegorczyk
-
Kaczmarek Jakub
۰۵:۰۵
...
...
...
Blazej Szczepanek
-
Jaroslaw Rolak
۰۶:۴۰
...
...
...
Kacper Slawinski
-
Kaczmarek Jakub
۰۷:۰۵
...
...
...
Wisniewski Bartlomiej
-
Kaczmarek Jakub
۰۷:۵۵
...
...
...
Blazej Szczepanek
-
Kacper Slawinski
۰۸:۱۵
...
...
...
Karol Wisniewski
-
Miroslav Sklensky
۰۸:۲۰
...
...
...
Daniel Bak
-
Miastowski Maksymilian
۰۸:۴۰
...
...
...
Jan Zandecki
-
Mateusz Golebiowski
۰۹:۰۵
...
...
...
Bartosz Czerwinski
-
Szymon Kolasa
۰۹:۱۰
...
...
...
Josef Braun
-
Marcin Jadczyk
۰۹:۳۰
...
...
...
Szymon Kolasa
-
Miroslav Sklensky
۱۰:۰۰
...
...
...
Marcin Jadczyk
-
Miastowski Maksymilian
۱۰:۲۰
...
...
...
Bartosz Czerwinski
-
Adrian Spychala
۱۰:۲۵
...
...
...
Josef Braun
-
Mateusz Golebiowski
۱۰:۴۵
...
...
...
Jan Zandecki
-
Miastowski Maksymilian
۱۱:۰۵
...
...
...
Karol Wisniewski
-
Bartosz Czerwinski
۱۱:۱۰
...
...
...
Daniel Bak
-
Josef Braun
۱۱:۳۰
...
...
...
Szymon Kolasa
-
Adrian Spychala
۱۱:۳۵
...
...
...
Marcin Jadczyk
-
Mateusz Golebiowski
۱۱:۵۵
...
...
...
Jan Zandecki
-
Josef Braun
۱۲:۲۰
...
...
...
Karol Wisniewski
-
Szymon Kolasa
۱۲:۲۰
...
...
...
Daniel Bak
-
Marcin Jadczyk
۱۲:۴۰
...
...
...
Adrian Spychala
-
Miroslav Sklensky
۱۲:۴۵
...
...
...
Mateusz Golebiowski
-
Miastowski Maksymilian
۱۳:۰۵
...
...
...
Jan Zandecki
-
Marcin Jadczyk
۱۳:۳۰
...
...
...
Bartosz Czerwinski
-
Miroslav Sklensky
۱۳:۳۵
...
...
...
Josef Braun
-
Miastowski Maksymilian
۱۳:۵۵
...
...
...
Karol Wisniewski
-
Adrian Spychala
۱۳:۵۵
...
...
...